GENEALOGIA RODZINY NIEDZIEWICZÓW

Indeks alfanumeryczny według
Nazwiska : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Imienia : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Pokaż: Wszystkie osoby Kobiety Mężczyzn Żyjących Zmarłych

Mężczyżni - Indeks alfabetyczny [Mężczyźni]366

1Anders Adam   
2Anders Marcin   
3Bahrij Dymitr  
4Bednarski Józef, Stanisław *31-03-1898 Lwów  
5Bednarski Józef?   
6Bednarski Kazimierz   
7Bednarski Wojciech    
8Bednarski Wojciech   
9Bernacki Józef  
10Biały Dobromir * Darłowo    
11Biały Jacek * Darłowo    
12Biały Marcin * Darlowo    
13Biały Zbigniew *20-05-1935 Pińsk +30-06-1984 Słupsk   
14Bil Antoni   
15Bil Edward    
16Bil Jan    
17Bil Jan + woj. białostockie   
18Bil Józef + Wlk. Brytania   
19Bil Maciej   
20Bil Michał   
21Bil Michał   
22Bil Piotr   
23Bil Ryszard    
24Bil Stanisław    
25Bil Wojciech   
26Bochniak Edward    
27Bojanowski Artur    
28Bojanowski Atanazy    
29Bojanowski Atanazy *1866 Brzeżany +1932 Lwów /cm. Łyczakowski/   
30Bojanowski Edward   
31Bojanowski Edward +2000   
32Bojanowski Franciszek    
33Bojanowski Franciszek *1891 Lwów +1971   
34Bojanowski Jerzy    
35Bojanowski Karol *1917 +1981 Opole   
36Bojanowski Marian    
37Bojanowski Marian *1903 +1956   
38Bojanowski Mikołaj *1868 Brzeżany  
39Bojanowski Stanisław   
40Bojanowski Szymon *1894 +1944 Lwów   
41Bojanowski Tadeusz    
42Bojanowski Tadeusz    
43Bojanowski Władysław * Lwów    
44Bojanowski Włodzimierz /Zakrzewski/ *1926 +1953 /Koluszki/   
45Bojanowski Zbigniew    
46Borsuk Bronisław *30-09-1925 +21-06-1991 Dąbrowica /Dąbrowica k/Jeleniej Góry/   
47Buca Andrzej * prawd. Sambor + Lwów  
48Bugiel Bronisław    
49Bugiel Marek    
50Całus Andrzej * Krajenka   
51Całus Artur * Jelenia Góra   
52Całus Stanisław * Częstochowa   
53Czajkowski Józef   
54Czajkowski Zbigniew *20-09-1932 Lwów +24-05-1971 Dąbrowica /Dąbrowica k/Jeleniej Góry/   
55Czajkowski Zbigniew    
56Czajkowski Zdzisław    
57Czauderny Antoni *1957 +2006   
58Delikat Stanisław * Woliczka  
59Demski Antoni  
60Demski Franciszek, Wojciech *18-03-1910 Twierdza, par. Stojańce +26-06-1980 Gliwice   
61Demski Lesław *28-09-1938 Lwów +13-11-1991 Gliwice /Gliwice/   
62Demski Wojciech  
63Dobrogost Andrzej   
64Dobrogost Janusz  
65Dymarz Krystian    
66Dymarz Marcin    
67Dziedzic Mieczysław    
68Dziedzic Zbigniew    
69Dziedzicki Piotr   
70Ferenc Krzysztof    
71Filipowicz Andrzej    
72Filipowicz Jerzy *24-04-1948 +09-06-2006 Berlin /Dąbrowica k/Jeleniej Góry/   
73Filipowicz Józef    
74Filipowicz Ryszard    
75Filipowicz Tomasz    
76Florek Henryk    
77Florek Wojciech    
78Franaszek Arkadiusz    
79Franaszek Ireneusz    
80Franaszek Jarosław, Mileniusz     
81Franaszek Jerzy    
82Franaszek Konrad, Maria    
83Franaszek Mateusz, Rafał    
84Futera Bogdan    
85Futera Edward    
86Futera Stanisław    
87Gądecki Grzegorz    
88Gądecki Wojciech    
89Gockowiak Józef    
90Gockowiak Krzysztof    
91Górajczyk Mariusz    
92Greń Jan  
93Grodecki Tadeusz    
94Grodecki Zdzisław    
95Grygierek Kazimierz    
96Grygierek Marcin    
97Grygierek Michał    
98Grygierek Wojciech   
99Grygierek Wojciech    
100Grzonka Paweł    
101Grzonka Zdzisław    
102Hajducki Jan *08-02-1958 +11-02-1992   
103Jankowski Adam * Opole    
104Jankowski Rafał * Opole    
105Jurczyszyn Arkadiusz * Słupsk    
106Jurczyszyn Bazyli * prawd. Gródek Jagielloński   
107Jurczyszyn Edward *16-10-1923 Lwów +24-03-1973 NRF D-86899 Landsberg am Lech /Landsberg am Lech /?//   
108Jurczyszyn Jerzy * Terespol    
109Jurczyszyn Piotr *12-07-1908 Lwów +28-09-1977 Darłowo   
110Jurczyszyn Piotr * Słupsk    
111Jurczyszyn Rafał * Bytów    
112Jurczyszyn Teodor *1867 Gródek Jagielloński +08-02-1941 Lwów /Lwów, cm. Janowski/   
113Jurczyszyn Wojciech * Dębnica Kaszubska    
114Kamiński Krzysztof    
115Kędzierski Jacek    
116Kędzierski Marian    
117Kiernicki Ryszard    
118Kiernicki Stefan    
119Kloc Adrian    
120Kołodziej Artur    
121Kołodziej Jan    
122Kołodziej Wojciech    
123Kołynycz Bazyli  
124Kołynycz Błażej   
125Kołynycz Michał   
126Kołynycz Zbigniew   
127Konon Henryk  
128Kopertowski Alojzy    
129Kopertowski Antoni    
130Kopertowski Artur    
131Kopertowski Emil *22-07-1916 +2006 Jastrzębie-Zdrój /Jastrzębie-Zdrój/   
132Kopertowski Franciszek    
133Kopertowski Franciszek    
134Kopertowski Grzegorz    
135Kopertowski Henryk    
136Kopertowski Jan *02-04-1922   
137Kopertowski Józef *11-01-1920 +27-12-1954   
138Kopertowski Karol    
139Kopertowski Kazimierz *01-05-1948 +17-01-1993 Jastrzębie-Zdrój /Jastrzębie-Zdrój/   
140Kopertowski Maksymilian    
141Kopertowski Marcin    
142Kopertowski Marek    
143Kopertowski Michał    
144Kopertowski Mikołaj    
145Kopertowski Przemyk    
146Kopertowski Robert    
147Kopertowski Robert    
148Kopertowski Rudolf *03-04-1924   
149Kopertowski Stanisław *04-04-1895 +16-12-1972   
150Kopertowski Stanisław    
151Kopertowski Tomasz    
152Kopertowski Władysław *22-06-1926 +02-10-1990   
153Kopertowski Zygmunt    
154Kowalski Mateusz    
155Kowalski Przemysław    
156Kowalski Tomasz    
157Krawiec Andrzej    
158Krawiec Roman *1928 Lwów   
159Krawiec Roman   
160Krawiec Ryszard    
161Krawiec Włodzimierz    
162Krzystała Henryk    
163Ksiądzyk Bartłomiej    
164Ksiądzyk Marek   
165Ksiądzyk Tomasz    
166Ksiądzyk Zbigniew   
167Ksiądzyk Zygmunt  
168Kutazakowski? Dymitr  
169Lang Jan  
170Ludwiczak Jan    
171Majcher Dariusz    
172Majcher Jacek    
173Majcher Michał    
174Majcher Tomasz    
175Maliniecki Bartłomiej    
176Maliniecki Daniel    
177Maliniecki Jerzy    
178Maliniecki Wojciech    
179Marcinkowski Jan   
180Marcinkowski Leszek    
181Marcinkowski Oskar    
182Marcinkowski Stanisław   
183Marcinkowski Wiesław   
184Marcol Adam    
185Marcol Czesław    
186Marcol Dawid    
187Marcol Radosław    
188Martini Władysław    
189Mazurkiewicz Jan  
190Michalec Adam    
191Michalec Bogdan    
192Michalec Franciszek    
193Mocarny Marian    
194Moskwa Andrzej    
195Moskwa Antoni    
196Moskwa Marek    
197Mytiuk Stefan  
198Nazimek Antoni *09-05-1901 +01-12-1967 Łańcut   
199Nazimek Józef   
200Nazimek Ryszard    
201Nazimek Zbigniew *1931 Lwów   
202Neckarz Aleksander  
203Neckarz Antonina   
204Niedziewicz Adolf *11-10-1877 Lwów, Łyczakow 109   
205Niedziewicz Bogdan * Puck    
206Niedziewicz Dezydery *09-03-1906 Lwów +10-03-1907 Lwów   
207Niedziewicz Edward *06-03-1911 Lwów +29-08-1977 Dąbrowica /Dąbrowica k/Jeleniej Góry/   
208Niedziewicz Feliks *04-07-1884 Lwów  
209Niedziewicz Franciszek *04-02-1838 Lwów   
210Niedziewicz Gabriel    
211Niedziewicz Jacek, Stanisław * Sławniowice    
212Niedziewicz Jan * Woliczka    
213Niedziewicz Jan *22-08-1876 Lwów (Pasieki?) +07-09-1876 Pasieki 304   
214Niedziewicz Jan *15-02-1883 Lwów, Łyczak. 134 +13-06-1883 Lwów, Łyczak. 134   
215Niedziewicz Jan *17-08-1834 Lwów (Krzywczyce? Pasieki?) +19-09-1893 Lwów   
216Niedziewicz Jarosław * Wrocław    
217Niedziewicz Jerzy *16-03-1937 Lwów +08-04-1967 Wrocław /Wrocław ul. Bujwida/   
218Niedziewicz Józef *16-02-1867 Lwów - Pasieki +1916 Lwów   
219Niedziewicz Kamil * Bukowiec    
220Niedziewicz Lesław, Stanisław *11-04-1928 Lwów + Sławniowice /Sławniowice/   
221Niedziewicz Longin, Józef *17-04-1930 Lwów   
222Niedziewicz Marek, Krzysztof * Wrocław    
223Niedziewicz Michał    
224Niedziewicz Piotr *26-06-1873 Pasieki 300 +31-12-1874 Lwów, Łyczak 134   
225Niedziewicz Piotr *1885 Lwów +17-01-1893 Lwów   
226Niedziewicz Robert * Cieplice    
227Niedziewicz Stanisław *1808   
228Niedziewicz Stanisław, Karol *03-05-1901 Lwów +03-01-1966 Nysa /?/ /Burgrabice/   
229Niedziewicz Tadeusz, Zygmunt *22-12-1933 Lwów +03-12-1998 Nysa /Nysa/   
230Niedziewicz Teofil *20-12-1908 Lwów +05-02-1971 Wrocław /Wrocław, Tarnogaj/   
231Niedziewicz Tomasz *12-09-1864 Lwów + Lwów   
232Niedziewicz Władysław *11-06-1869 Pasieki 299? 239? +18-05-1874 Lwów   
233Niedziewicz Zygmunt *06-05-1910 Lwów +16-07-1995 Bytom /Bytom/   
234Niemczyk Zygmunt    
235Odoj Andrzej    
236Opuszkiewicz Antoni  
237Owadowski Zygmunt  
238Pacek Jan    
239Pacholczak Józef    
240Pacholczak Robert    
241Paliwoda Jan  
242Pańczak Kazimierz *04-03-1884 +23-02-1971 Dąbrowica /Dąbrowica k/Jeleniej Góry/   
243Pawlak Bartosz    
244Pawlak Karol, Wojciech    
245Pawlak Michał , Józef    
246Pawłowski Robert    
247Pichola Jan    
248Pichola Marek, Piotr    
249Pietrasik Mark * Wlk. Brytania    
250Pietrasik Paweł    
251Piotrzkowski Hieronim   
252Piskowski Adam    
253Postel    
254Prochasek Bronisław    
255Prochasek Piotr    
256Prochasek Sebastian    
257Pstrąg Adam *1868   
258Pstrąg Andrzej   
259Pstrąg Karol *1863 +09-05-1919 Lwów /Cmentarz Obrońców Lwowa, K-XI, 785/   
260Pstrąg Karol, Tomasz?   
261Pstrąg Klemens   
262Pstrąg Michał *20-06-1892 Lwów +22-08-1892 Lwów   
263Pstrąg Stanisław *1889 +09-08-1894 Lwów   
264Pstrąg Stanisław, Maria *18-11-1888 Lwów   
265Pstrąg Walerian , Wiktor *1884 +15-12-1884 Lwów   
266Pudłowski Andrzej *25-11-1915 Twierdza +21-09-2003 Kobierzyce /Kobierzyce/  
267Pudłowski Mieczysław * Lwów   
268Rafiński Adam    
269Rafiński Andrzej, Paweł * Bydgoszcz    
270Rafiński Bronisław *03-10-1895 +16-02-1950  
271Rafiński Józef    
272Rafiński Rafał, Adam    
273Rajewicz Józef    
274Rajewicz Rafał    
275Rauch Zdzisław    
276Rauch Zenon    
277Reclik Andrzej    
278Reclik Daniel    
279Reclik Karol    
280Relich Karol   
281Sabaj Kazimierz    
282Sabaj Stanisław   
283Sankowski Andrzej    
284Sarba Tomasz    
285Sidorowicz Bronisław    
286Sidorowicz Jerzy    
287Skrabek Feliks *04-07-1884 Lwów   
288Skrabek Franciszek *02-10-1875 Lwów - Pasieki +04-12-1876 Lwów   
289Skrabek Józef *09-03-1882 Lwów   
290Skrabek Krzysztof *1844   
291Skrabek Stanisław  
292Sobik Oliver    
293Sobik Piotr    
294Sobik Seweryn    
295Stabla Stanisław *1954 +2004   
296Stafirny Bazyli   
297Staneczek Aleksander, Józef *1861   
298Strzelczyk Leszek    
299Strzelczyk Marian    
300Strzelczyk Ryszard    
301Szczepański Adam    
302Szkuć Zenon   
303Szmidel Stanisław   
304Szmuk Damian    
305Szmuk Emil    
306Szmuk Franciszek    
307Szmuk Jerzy    
308Szmuk Wiesław    
309Szostak Maciej    
310Szostak Robert    
311Szostak Ryszard    
312Szumlański    
313Szumlański Antoni    
314Szumlański Edward    
315Szuszkiewicz Edward * Jelenia Góra    
316Szymański Aleksander  
317Tardowski Mieczysław   
318Tardowski Stanisław *07-05-1889 Lwów +10-06-1960 Bydgoszcz   
319Tardowski Tadeusz *02-10-1919 Lwów +18-04-1988 Bydgoszcz   
320Tardowski Zbigniew, Sylwester    
321Tatarzyn Bogdan    
322Tatarzyn Bronisław *16-08-1925 +17-04-1988 Dąbrowica /Dąbrowica k/Jeleniej Góry/   
323Tatarzyn Damian    
324Tatarzyn Stanisław    
325Trenzinger Andrzej    
326Trenzinger Jerzy    
327Trenzinger Zbigniew    
328Tur Jan  
329Tybinka Jan   
330Tybinka Jan + Krakowie  
331Tybinka Krzysztof    
332Tybinka Robert    
333Tybinka Zdzisław   
334Uzny Marian /Kizny/    
335Walter Michał    
336Wiesenhuetter Eduard * Getynga    
337Winczura Artur * Kobierzyce   
338Winczura Tadeusz   
339Winiarski Adam    
340Winiarski Józef *1901 Borysław +1962  
341Winiarski Marian    
342Winiarski Tadeusz, Kazimierz    
343Winiarski Waldemar * Opole    
344Winkler Marcin    
345Winkler Paweł    
346Winkler Szymon    
347Wojtaszek Jerzy /Wojtaszek /    
348Wróbel Krzysztof    
349Wróbel Tomasz    
350Wróbel Waldemar    
351Zarzyka Jacek    
352Zarzyka Szymon    
353Zawadzki Franciszek   
354Zawadzki Walenty *01-01-1851  
355Zdebel Jan  
356Zielke Maciej    
357Zielke Mariusz    
358Zientek Antoni    
359Zientek Roman    
360Zinkolo Franciszek * Tyśmienica + Gliwice /Gliwice/  
361Zinkolo Jerzy * Lwów    
362Zinkolo nn  
363Zinkolo Stanisław * Lwów + /Lwów/  
364Zinkolo Wojciech * Gliwice    
365Zwierzchowski Sebastian    
366Zwierzchowski Tadeusz    
31-01-2011
Serwis wygenerowano z programu "Drzewo genealogiczne II" firmy PL-SOFT S.C