GENEALOGIA RODZINY NIEDZIEWICZÓW

Indeks chronologiczny
1800-1849 1850-1899 1900-1949 1950-1999 2000-2049 Inne

Lista osób bez określonej daty urodzinIndeks chronologiczny [Bez daty] - 364

1Anders Adam   
2Anders Alicja   
3Anders Marcin   
4Anders Teresa /Zdebel/   
5Bahrij Dymitr  
6Bahrij Józefa /Kutazakowska?/ * Boków, Podhajce  
7Bednarska Anna /Mytiuk/   
8Bednarska Elżbieta    
9Bednarska Maria /Sasiadek/   
10Bednarska Maria   
11Bednarska Stanisława   
12Bednarska Stefania   
13Bednarska Wanda /NN/   
14Bednarski Józef?   
15Bednarski Kazimierz   
16Bednarski Wojciech    
17Bednarski Wojciech   
18Bernacka Parascewia /Różańska/  
19Bernacki Józef  
20Bil Antoni   
21Bil Antonina   
22Bil Cecylia    
23Bil Edward    
24Bil Irena    
25Bil Jadwiga   
26Bil Jan    
27Bil Jan + woj. białostockie   
28Bil Janina(?) /(Francuzka)/   
29Bil Józef + Wlk. Brytania   
30Bil Maciej   
31Bil Marianna /Głuszek/   
32Bil Michał   
33Bil Michał   
34Bil Piotr   
35Bil Romana /NN/   
36Bil Romana   
37Bil Ryszard    
38Bil Stanisław    
39Bil Wojciech   
40Bil Zdzisława /NN/ + Wlk. Brytania   
41Bochniak Edward    
42Bochniak Paulina    
43Bochniak Renata /Michalec/    
44Bojanowska Aldona    
45Bojanowska Bożena    
46Bojanowska Danuta    
47Bojanowska Hanna    
48Bojanowska Helena   
49Bojanowska Jolanta    
50Bojanowska Lilka    
51Bojanowska Maria   
52Bojanowska Stanisława    
53Bojanowski Artur    
54Bojanowski Atanazy    
55Bojanowski Edward   
56Bojanowski Edward +2000   
57Bojanowski Franciszek    
58Bojanowski Jerzy    
59Bojanowski Marian    
60Bojanowski Stanisław   
61Bojanowski Tadeusz    
62Bojanowski Tadeusz    
63Bojanowski Zbigniew    
64Borsuk Anna    
65Buca Andrzej * prawd. Sambor + Lwów  
66Buca Katarzyna /Cybulska/  
67Całus Helena /Rudek/ * Radomsko   
68Całus Stanisław * Częstochowa   
69Czajkowska Irena /NN/    
70Czajkowski Józef   
71Czajkowski Zbigniew    
72Czajkowski Zdzisław    
73Czauderna Małgorzata /Rauch/    
74Delikat Justyna /NN/  
75Delikat Stanisław * Woliczka  
76Demska Rozalia /Tokarz/  
77Demska Władysława /NN/   
78Demski Antoni  
79Demski Wojciech  
80Dobrogost Andrzej   
81Dobrogost Henryka /Zinkolo/ * Lwów  
82Dobrogost Janusz  
83Dymarz Krystian    
84Dymarz Marcin    
85Dziedzic Elżbieta    
86Dziedzic Mieczysław    
87Dziedzic Zbigniew    
88Dziedzicka    
89Dziedzicki Piotr   
90Filipowicz Andrzej    
91Filipowicz Józef    
92Filipowicz Krystyna /NN/    
93Filipowicz Mariola    
94Filipowicz Renata /NN/    
95Filipowicz Ryszard    
96Filipowicz Tomasz    
97Filipowicz Wanda /NN/    
98Florek Edyta /NN/    
99Florek Halina /Niedziewicz/    
100Florek Henryk    
101Florek Natalia /NN/    
102Florek Patrycja /NN/    
103Florek Wojciech    
104Franaszek Arkadiusz    
105Franaszek Joanna    
106Franaszek Małgorzata /Ciapała/    
107Furman Maria  
108Futera Barbara    
109Futera Bogdan    
110Futera Edward    
111Futera Romualda /Sabaj/   
112Futera Stanisław    
113Gockowiak Aulina    
114Gockowiak Hanna    
115Gockowiak Józef    
116Gockowiak Weronika    
117Greń Jan  
118Greń Julia /Zinkolo/  
119Grodecka Janina /Martini/    
120Grodecki Tadeusz    
121Grodecki Zdzisław    
122Jurczyszyn /NN/ * ŁOTWA    
123Jurczyszyn Anna /Telisz/   
124Jurczyszyn Bazyli * prawd. Gródek Jagielloński   
125Kamińska Ilona    
126Kamińska Małgorzata    
127Kamiński Krzysztof    
128Kędzierska Natalia    
129Kędzierska Renata /NN/    
130Kędzierski Jacek    
131Kiernicka Barbara   
132Kiernicka Barbara    
133Kiernicka Halina    
134Kiernicka Jolanta   
135Kiernicka Leonarda /Bojanowska/   
136Kiernicka Lucyna   
137Kiernicka Magdalena    
138Kiernicka Mariola    
139Kiernicki Ryszard    
140Kiernicki Stefan    
141Kloc Adrian    
142Kołynycz Adela /NN/   
143Kołynycz Albina /Zinkolo/  
144Kołynycz Bazyli  
145Kołynycz Błażej   
146Kołynycz Michał   
147Kołynycz Wiktoria   
148Kołynycz Zbigniew   
149Konon Henryk  
150Konon Maria /Nowak/ * Piotrków Trybunalski  
151Kopertowska Grażyna /Canibol/    
152Kopertowska Irena /Nosal/    
153Kopertowska Iwona /Lisiecka/    
154Kopertowska Marcelina    
155Kopertowska Monika    
156Kopertowska Natalia    
157Kopertowski Artur    
158Kopertowski Marcin    
159Kopertowski Michał    
160Kopertowski Przemyk    
161Kopertowski Robert    
162Kopertowski Robert    
163Kowalski Tomasz    
164Krawiec Andrzej    
165Krawiec Ewa /Rutkowska/    
166Krawiec Irena /Słobodzian/    
167Krawiec Roman   
168Krawiec Ryszard    
169Krawiec Włodzimierz    
170Ksiądzyk Bartłomiej    
171Ksiądzyk Krystyna /Ziembowicz/    
172Ksiądzyk Marek   
173Ksiądzyk Tomasz    
174Ksiądzyk Zbigniew   
175Ksiądzyk Zofia /NN/  
176Ksiądzyk Zygmunt  
177Kutazakowska? Józefa /NN/ * Boków, Podhajce  
178Kutazakowski? Dymitr  
179Lang Jan  
180Lang Teofila /Zarzycka/   
181Ludwiczak Alina    
182Ludwiczak Barbara    
183Ludwiczak Jan    
184Ludwiczak Małgorzata    
185LWOWIACY - galeria fotografii ludzi i miejsc    
186Majcher Dariusz    
187Majcher Jacek    
188Majcher Michał    
189Majcher Tomasz    
190Marcinkowski Wiesław   
191Martini Władysław    
192Martini Zofia /Bojanowska/   
193Mazurkiewicz Jan  
194Mazurkiewicz Józefa /Metzner/  
195Michalec Adam    
196Michalec Alicja /Bojanowska/    
197Michalec Bogdan    
198Michalec Franciszek    
199Mocarna Alicja /Sabaj/    
200Mocarny Marian    
201Moskwa Aleksandra    
202Moskwa Antoni    
203Moskwa Marek    
204Mytiuk Katarzyna /Ilnicka/  
205Mytiuk Stefan  
206Nazimek /Pokrywka/   
207Nazimek Józef   
208Nazimek Małgorzata    
209Nazimek Marta    
210Nazimek Ryszard    
211Nazimek Zofia /NN/    
212Neckarz Aleksander  
213Neckarz Antonina   
214Niedziewicz Alicja    
215Niedziewicz Aneta /Fuks/    
216Niedziewicz Antonina /Opuszkiewicz/   
217Niedziewicz Barbara    
218Niedziewicz Gabriel    
219Niedziewicz Maria    
220Niedziewicz Methylda /Jadasz/    
221NN     
222NN     
223Nn     
224NN     
225NN     
226NN Barbara /Bil/ * Wlk. Brytania    
227Odoj Andrzej    
228Olszewska Janina /Bojanowska/    
229Opuszkiewicz Antoni  
230Owadowska Anna /Roszkiewicz/  
231Owadowski Zygmunt  
232Pacholczak Danuta    
233Pacholczak Józef    
234Pacholczak Lucyna    
235Pacholczak Małgorzata    
236Pacholczak Robert    
237Paliwoda Jan  
238Paliwoda Magdalena /N(?)/  
239Pawlak Bartosz    
240Pawłowska Dorota /Niedziewicz/    
241Pawłowski Robert    
242Peck Anna /Kołynycz/   
243Pichola Ewa, Agnieszka    
244Pichola Jan    
245Pichola Marek, Piotr    
246Pietrasik Aneta * Wlk. Brytania    
247Pietrasik Krystyna /Bil/ * Wlk. Brytania    
248Pietrasik Mark * Wlk. Brytania    
249Pietrasik Paweł    
250Piotrzkowska Kunegunda /Dąbrowska/   
251Piotrzkowski Hieronim   
252Postel    
253Pstrąg "Hala"   
254Pstrąg Andrzej   
255Pstrąg Aniela   
256Pstrąg Anna /Nuczykowska/    
257Pstrąg Anna, Teofila /Mazurkiewicz/   
258Pstrąg Karol, Tomasz?   
259Pstrąg Klemens   
260Rajewicz Martyna    
261Rauch Iwona    
262Rauch Katarzyna    
263Rauch Weronika /Bojanowska/    
264Rauch Zdzisław    
265Rauch Zenon    
266Relich Irena /Pstrąg/   
267Relich Karol   
268Sabaj Kazimierz    
269Sabaj Stanisław   
270Sabaj Władysława    
271Sankowska Barbara    
272Sankowska Lizetta    
273Sankowska Zofia /Grodecka/    
274Sankowski Andrzej    
275Sarba Justyna /Niedziewicz/    
276Sarba Michalina /Niedziewicz/    
277Sarba Tomasz    
278Sidorowicz Bronisław    
279Sidorowicz Ewa /Hirszban/    
280Sidorowicz Jerzy    
281Sidorowicz Julia    
282Sidorowicz Leontyna /Bojanowska/    
283Sidorowicz Magdalena    
284Skrabek Agnieszka /Tyczyńska/  
285Skrabek Stanisław  
286Sobik Oliver    
287Sobik Piotr    
288Sobik Seweryn    
289Stafirny Bazyli   
290Staneczek Maria, "Mińcia" /Pstrąg/   
291Strzelczyk Leszek    
292Strzelczyk Marian    
293Strzelczyk Ryszard    
294Strzelczyk Urszula    
295Szczepański Adam    
296Szkuć Stefania /Kilianek/   
297Szkuć Zenon   
298Szmidel Aniela /Witkowska/ * Baranowicze   
299Szmidel Stanisław   
300Szumlański    
301Szumlański Antoni    
302Szumlański Edward    
303Szymańska Anna /Kozioł/  
304Szymański Aleksander  
305Tarasiuk Janina /Szumlańska/ * Lwów +18-10-1992 Warszawa   
306Tardowska Alicja /Tasior/    
307Tardowska Nn /Pawłowska/    
308Tardowski Mieczysław   
309Tatarzyn Bogdan    
310Tatarzyn Damian    
311Tatarzyn Stanisław    
312Tokarz Julia  
313Tokarz Rozalia   
314Trenzinger Andrzej    
315Trenzinger Janina /Sabaj/    
316Trenzinger Jerzy    
317Trenzinger Zbigniew    
318Tur Jan  
319Tur Katarzyna /Putaronas/  
320Tybinka Jan   
321Tybinka Jan + Krakowie  
322Tybinka Krzysztof    
323Tybinka Robert    
324Tybinka Ryszarda    
325Tybinka Stanisława /NN/    
326Tybinka Zdzisław   
327Uzny Alicja /Tatarzyn/    
328Uzny Marian /Kizny/    
329Uzny Monika    
330Wiesenhuetter Krysta    
331Winczura Dorota   
332Winczura Tadeusz   
333Winiarska Anna    
334Winiarska Zdzisława /Rauch/    
335Winiarski Adam    
336Winiarski Marian    
337Winkler Agnieszka /Czauderna/    
338Winkler Marcin    
339Winkler Paweł    
340Winkler Szymon    
341Wojtaszek Jerzy /Wojtaszek /    
342Wróbel Elżbieta /Bojanowska/    
343Wróbel Krzysztof    
344Wróbel Tomasz    
345Wróbel Waldemar    
346Wyłyczajko Maria  
347Zawadzka Margarittea /Ogrowska/   
348Zawadzka Marianna /Biniakowska/ +1899  
349Zawadzki Franciszek   
350Zdebel Jan  
351Zdebel Zdzisława /Zinkolo/ * Lwów   
352Zientek Danuta /Krzystała/    
353Zinkolo Franciszek * Tyśmienica + Gliwice /Gliwice/  
354Zinkolo Hermina * Lwów + /Lwów/  
355Zinkolo Maria /Szwaczek/ * Lwów + Gliwice /Gliwice/  
356Zinkolo Nela  
357Zinkolo nn  
358Zinkolo nn /nn/  
359Zinkolo Stanisław * Lwów + /Lwów/  
360Zinkolo Wanda * Lwów + /Lwów/  
361Zwierzchowska Agnieszka    
362Zwierzchowska Ola    
363Zwierzchowski Sebastian    
364Zwierzchowski Tadeusz    
31-01-2011
Serwis wygenerowano z programu "Drzewo genealogiczne II" firmy PL-SOFT S.C