GENEALOGIA RODZINY NIEDZIEWICZÓW

Indeks chronologiczny
1800-1849 1850-1899 1900-1949 1950-1999 2000-2049 Inne

Lista osób urodzonych pomiędzy 1950 a 1999Indeks chronologiczny [1950 - 1999] - 180

1Biały Dominika * Kraków    
2Biały Jacek * Darłowo    
3Biały Marcin * Darlowo    
4Biały Sabina /Lisińska/ * Darłowo    
5Bugiel Marek    
6Bugiel Maria /Kopertowska/    
7Całus Artur * Jelenia Góra   
8Całus Irena, Maria /Witkowska/ *03-02-1950 +16-11-1998 Jelenia Góra  
9Czauderny Antoni *1957 +2006   
10Ferenc Anna /Kopertowska/    
11Ferenc Krzysztof    
12Ferenc Marta    
13Franaszek Anna /Śliwa/    
14Franaszek Ireneusz    
15Franaszek Jarosław, Mileniusz     
16Franaszek Konrad, Maria    
17Franaszek Mateusz, Rafał    
18Gądecka Danuta /Kopertowska/    
19Gądecka Hanna    
20Gądecki Wojciech    
21Gockowiak Anna /Rafińska/ *06-07-1956 +02-11-2004   
22Gockowiak Justyna    
23Gockowiak Krzysztof    
24Górajczyk Ewelina    
25Górajczyk Mariusz    
26Górajczyk Sylwia /Szmuk/    
27Grygierek Joanna /Kopertowska/    
28Grygierek Kazimierz    
29Grygierek Marcin    
30Grygierek Michał    
31Grygierek Wojciech   
32Grygierek Wojciech    
33Grzonka Beata /Bugiel/    
34Grzonka Paweł    
35Grzonka Zdzisław    
36Hajducki Jan *08-02-1958 +11-02-1992   
37Jamrozik Jadwiga /Pudłowska/ * Kobierzyce   
38Jankowska Anna * Opole    
39Jankowska Iwona /Winiarska/ * Opole    
40Jankowski Adam * Opole    
41Jankowski Rafał * Opole    
42Janusz Edyta, Elwira /Tardowska/    
43Jurczyszyn Arkadiusz * Słupsk    
44Jurczyszyn Edyta /Szkuć/ * Pomysk Wielki    
45Jurczyszyn Edyta *02-09-1985 Słupsk +07-03-1986 Słupsk   
46Jurczyszyn Ilona * Słupsk    
47Jurczyszyn Karolina * Słupsk    
48Jurczyszyn Magdalena * Słupsk    
49Jurczyszyn Marzena /Grajczyk/ * Motarzyno    
50Jurczyszyn Piotr * Słupsk    
51Jurczyszyn Rafał * Bytów    
52Jurczyszyn Wojciech * Dębnica Kaszubska    
53Kamińska Bogusława /Kopertowska/    
54Kołodziej Artur    
55Kołodziej Bogusława /Niemczyk/    
56Kołodziej Jan    
57Kołodziej Wojciech    
58Kopertowska Agnieszka    
59Kopertowska Aleksandra    
60Kopertowska Barbara /Maciończyk/    
61Kopertowska Barbara    
62Kopertowska Bożena /Lewicka/    
63Kopertowska Ewa /Morawiec/    
64Kopertowska Ewa /Kijewska/    
65Kopertowska Halina /Marks/    
66Kopertowska Karolina    
67Kopertowska Katarzyna    
68Kopertowska Monika    
69Kopertowska Paulina    
70Kopertowski Antoni    
71Kopertowski Franciszek    
72Kopertowski Franciszek    
73Kopertowski Grzegorz    
74Kopertowski Karol    
75Kopertowski Marek    
76Kopertowski Stanisław    
77Kopertowski Tomasz    
78Kowalska Dagmara    
79Kowalska Ewelina /Hajducka/    
80Krzystała Dorota    
81Majcher Bożena /Franaszek/    
82Maliniecka Anita /Lisiecka/    
83Maliniecka Małgorzata /Przysiężny/    
84Maliniecki Daniel    
85Maliniecki Wojciech    
86Marcinkowska Maria, Jolanta /Niedziewicz/ * Głuchołazy    
87Marcinkowski Leszek    
88Marcinkowski Oskar    
89Marcinkowski Stanisław   
90Marcol Adam    
91Marcol Czesław    
92Marcol Dawid    
93Marcol Radosław    
94Marcol Renata /Kopertowska/    
95Marcol Weronika    
96Moskwa Alina /Kopertowska/    
97Moskwa Andrzej    
98Niedziewicz Aleksandra * Wrocław    
99Niedziewicz Anna /Całus/ * Jelenia Góra    
100Niedziewicz Jacek, Stanisław * Sławniowice    
101Niedziewicz Jarosław * Wrocław    
102Niedziewicz Kamil * Bukowiec    
103Niedziewicz Kamilla * Głuchołazy    
104Niedziewicz Małgorzata /Kopertowska/ * Wodzisław    
105Niedziewicz Marek, Krzysztof * Wrocław    
106Niedziewicz Michał    
107Niedziewicz Robert * Cieplice    
108Niedziewicz-Tulik Alicja /Tulik/ * Nysa    
109Pacek Agnese    
110Pacek Jan    
111Pacek Joanna    
112Pacek Krystyna /Rafińska/    
113Pawlak Lucyna, Alicja /Rajewicz/    
114Piskowska Daniela /Zientek/    
115Piskowski Adam    
116Prochasek Bronisław    
117Prochasek Elżbieta    
118Prochasek Monika /Karasek/    
119Prochasek Piotr    
120Prochasek Sebastian    
121Prochasek Władysława /Kopertowska/    
122Rafińska Danuta, Helena /Jarząb/    
123Rafińska Joanna, Patrycja /Kałamarska/    
124Rafiński Adam    
125Rafiński Rafał, Adam    
126Rajewicz Dagmara /Szatkiewicz/    
127Rajewicz Maria /Rafińska/ * Bydgoszcz    
128Rajewicz Rafał    
129Reclik Andrzej    
130Reclik Daniel    
131Reclik Karol    
132Reclik Kornelia /Kopertowska/    
133Reclik Lucyna    
134Sarba Katarzyna /Niedziewicz/ * Nysa    
135Sobik Teresa /Kopertowska/    
136Stabla Anna /Kopertowska/    
137Stabla Dominika    
138Stabla Ewa    
139Stabla Stanisław *1954 +2004   
140Stabla Urszula    
141Szmuk Anna    
142Szmuk Beata    
143Szmuk Brygida    
144Szmuk Damian    
145Szmuk Danuta /Dopierała/    
146Szmuk Emilia    
147Szmuk Franciszek    
148Szmuk Janina /Sobala/    
149Szmuk Jerzy    
150Szmuk Karolina    
151Szmuk Kinga /Kłosek/    
152Szmuk Maria /Zimończyk/    
153Szmuk Marta    
154Szmuk Weronika    
155Szmuk Wiesław    
156Szostak Anna /Komarska/    
157Szostak Robert    
158Szuszkiewicz Dorota, Marzena /Niedziewicz/ * Jelenia Góra    
159Szuszkiewicz Edward * Jelenia Góra    
160Szuszkiewicz Paulina * Cieplice    
161Tardowska Joanna, Maria    
162Tardowski Zbigniew, Sylwester    
163Walter Agnieszka    
164Walter Anna    
165Walter Michał    
166Walter Teresa /Zientek/    
167Wiesenhuetter Eduard * Getynga    
168Winczura Artur * Kobierzyce   
169Winczura Helena /Pudłowska/ * Kobierzyce   
170Winiarski Waldemar * Opole    
171Zarzyka Jacek    
172Zarzyka Magdalena /Kopertowska/    
173Zielke Maciej    
174Zielke Mariusz    
175Zientek Jolanta /Kopertowska/    
176Zientek Paulina    
177Zientek Roman    
178Zientek Weronika    
179Zinkolo Wojciech * Gliwice    
180Zwierzchowska Bożena /Niedziewicz/ * Głuchołazy    
31-01-2011
Serwis wygenerowano z programu "Drzewo genealogiczne II" firmy PL-SOFT S.C